Daj się zmalować

Cześć, dziękuję za Twoje zainteresowanie projektem „Daj się zmalować”.

Polega on na wykonywaniu charakteryzacji na chętnych osobach w ich domowej przestrzeni. Charakteryzacja najczęściej nawiązuje w pewnym stopni do Twojego charakteru bądź zainteresowań. Jest w pełni spersonalizowana i zadedykowana Tobie. Całość zwieńczona jest sesją zdjęciową w Twojej przestrzeni domowej. W projekcie chodzi o spójność osoby, wykonanej charakteryzacji oraz przestrzeni domowej, która jak wiadomo najlepiej definiuje Ciebie. Oprócz tego oczywiście wykonamy również zdjęcia na jednolitym tle.

Możliwe, że trapią Cię różne pytania, mam nadzieję że uda mi się na nie odpowiedzieć:

 

 

Jaki jest cel projektu?

Niepowtarzalna okazja, aby wcielić się w nową postać nie wychodząc z domu…  Nie da się ukryć, głównym celem jest po prostu DOBRA ZABAWA.

Z wybranych prac zaplanowana jest wystawa na przyszły rok prezentująca portrety osób. Dlatego też, decydując się na udział, automatycznie zgadzasz się na wykorzystanie swojego wizerunku.

 

Czy kosmetyki do charakteryzacji są bezpieczne dla mojej skóry?

Oczywiście, że tak. Jak widzisz, niejednokrotnie używam i sprawdzam je na własnej skórze. Są hipoalergiczne, a do tego ładnie pachną 😉  Jeżeli masz jakieś przewlekłe problemy skórne – proszę poinformuj mnie o nich wcześniej.

 

Ile czasu muszę zarezerwować na charakteryzację oraz zdjęcia?

Wszystko zależy od projektu, ale generalnie powinniśmy zamknąć się w 2,5 h

 

Jak umówić się na wybrany termin?

Napisz po prostu do mnie maila hania@e-charakteryzator.com. Opowiedz czym się zajmujesz, czy masz jakiś pomysł na charakteryzację, wszelkie inspiracje mile widziane. Jestem dostępna zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Umawiam się zazwyczaj z 10-dniowym wyprzedzeniem.

 

Czy otrzymam wcześniej projekt swojej charakteryzacji?

Nie 🙂 Mało tego, maluję bez lustra przed modelem. Liczy się efekt zaskoczenia. Opowiem Ci tuż przed malowaniem z grubsza, czego możesz się spodziewać, cała reszta zostanie owiana tajemnicą 😉

Podczas tworzenia projektu uwzględnię Twoje sugestie i inspiracje, jednakże projekt jest moim pomysłem.

 

Ile zdjęć otrzymam?

Z zasady są to 2 obrobione zdjęcia na tle mieszkania oraz 3 na gładkim tle. W praktyce zawsze to zależy od tego, jak wspólnie bawimy się przy pracy i na ile jesteś otwartą osobą przed obiektywem.

 

Koszt udziału: 150 zł dla pierwszych 15 osób, które się zgłoszą. Cena regularna to 280 zł.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij swoje zgłoszenie na adres hania@e-charakteryzator.com w tytule wiadomości wpisując Daj się zmalować – Twoje imię i nazwisko

 

Jeżeli dotarłaś/łeś do tej części wiadomości, ale stwierdzasz że to nie dla Ciebie lub nie masz w tym momencie pieniędzy, nie wyłączaj proszę od razu tej zakładki. Prześlij ją dalej do jednego znajomego, który może być chętny wzięciem udziału w projekcie.

 

Dzięki za zapoznanie się z moim projektem. Czekam na informacje od Ciebie z chęcią przyłączenia się do Zmalowanych. Trust me, nie ma co się bać 😉